312 45 25

Bilgimap Hakkında.

Firmamız 1992 yılında kurulmuş ve 1997 yılından itibaren sayısal altlıklı haritaların üretimi ile hizmet vermeye başlamıştır.Antalya ili sınırları içerisinde her tür ölçekli plan, halihazır, rehber haritaları ile günümüze kadar çalışmalarımız devam etmiştir.

Firmamız gerek özel sektörlere gerekse de kamu kurumlarına ihtiyaçları doğrultusunda sayısal haritalar üretmiş ve kullanımını sağlamıştır.Firmamızın temel amacı Antalya ilini tanıtımını sağlayarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve bilgilendirmelerini sağlamaktır.Bu yönde yaptığımız projelerimiz ve Antalya Haritası hizmetlerimiz devam edecektir.


UYARI : Bilgimap’in™ yazılı izni olmadan Bilgimap OHS ve diğer ürünlerde yer alan harita ve çizimlerin, tasarımların hiçbir kısmı kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz ve hiçbir koşulda kullanılamaz. Bununla beraber, bu sitede kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kullanıcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Bilgimap™ sorumlu tutulamaz.

Bilgimap™ , Türk Patent Enstitisü’ne kayıtlı ticari markadır